en English
Følg Eiendom Norge

Tags

  • Administrerende direktør
  • Proaktiv og Proa Eiendomsmegling
  • vs@proaktiveiendom.no
  • 93002326
Vibeke Stavenes kommenterer boligmarkedet i Bergen.

  • Daglig leder
  • Krogsveen Ålesund
  • Arild.Berentzen@krogsveen.no
  • 98 22 06 10
Arild Berentzen kommenterer boligmarkedet i Møre og Romsdal.

  • Regionleder Hordaland
  • Krogsveen Bergen
  • Fredrik.Soreide@krogsveen.no
  • 901 16 431
Fredrik Søreide kommenterer boligmarkedet og markedet for sjøhytter og fjellhytter i Hordaland.

  • Regionsleder Bergen
  • Eiendomsmegler Vest
  • Tor.fmxmRamsoyhyho@eizrtiprvmvcoest.eqno
  • 982 39 629
Tor Ramsøy kommenterer boligmarkedet i Bergen og markedet for fritidsbolig i Hordaland.

  • Daglig leder
  • GARANTI Bergen
  • asbjorn.myrstol@garanti.no
  • 991 19 190
Asbjørn Myrstøl kommenterer boligmarkedet i Hordaland.

  • Daglig leder
  • Krogsveen Ålesund
  • gkmarit.hyaurstunes@khkrogjksveen.tino
  • 913 36 734
Marit S. Aursnes kommenterer boligmarkedet i Ålesund.

  • Analysesjef
  • EiendomsMegler 1 Midt-Norge AS
  • jan.havard.valstad@em1mn.no
  • 99503560
Jan Håvard Valstad kommenterer boligmarkedet i Møre og Romsdal og Midt-Norge.

  • Salgsleder
  • Meglerhuset Nylander
  • ola.mogseth@nylander.no
  • 911 43 355
Ola Mogseth kommenterer boligmarkedet i Midt-Norge

  • Salgsdirektør
  • EiendomsMegler 1 Midt-Norge AS
  • eirik.jacobsen@em1mn.no
  • 97697241
Eirik Jacobsen kommenterer boligmarkedet i Møre og Romsdal og Midt-Norge.

  • Nybyggsjef
  • EiendomsMegler 1 Midt-Norge AS
  • hakon.lutdal@em1mn.no
  • 95172716
Håkon Lutdal kommenterer boligmarkedet i Møre og Romsdal og Midt-Norge.

  • Daglig leder
  • GARANTI Eiendomsmegling Molde
  • jan.egil.fornes@garanti.no
  • 90 07 99 94
Jan Egil Fornes kommenterer boligmarkedet i Møre og Romsdal.

  • Daglig leder
  • Aktiv Eiendomsmegling Bergen Sentrum/Laguneparken
  • jel@aktiv.no
  • 98220601
Jan-Erik Larsen kommenterer boligmarkedet og markedet for fjellhytter i Hordaland.

  • Eiendomsmegler,
  • Heimdal Eiendomsmegling AS
  • frygnoode.hesflmersen@huhzngnthem.eagtzzryimno
  • 9238 8949
Frode Helmersen kommenterer boligmarkedet i Midt-Norge.

  • Daglig leder
  • DNB Eiendom Heimdal/Trondheim
  • ronnie.andersson@dnbeiendom.no
  • 95 89 32 85
Ronnie Andersson kommenterer boligmarkedet og markedet for sjøhytter i Midt-Norge.

  • Administrerende direktør
  • Meglerhuset Nylander
  • per.nylander@nylander.no
  • 91 66 15 50
Per Ø. Nylander kommenterer boligmarkedet og markedet for fjellhytter og sjøhytter i Midt-Norge.

  • Megler NMEF
  • Olden & Partners
  • torben@oldenpartners.no
  • +47 934 77 177
Torben Olden kommenterer boligmarkedet i Midt-Norge.

  • Daglig leder
  • Aktiv Eiendomsmegling Trondheim
  • wgzjvjmase@aktswiv.nepiqrco
  • 9238 8949
Martin Sellgren kommenterer boligmarkedet og markedet for fjellhytter i Midt-Norge.

  • Daglig leder
  • Eie Eiendomsmegling Tromsø
  • bmbtsg@engfwituqiexlmq.no
  • 90 82 14 26
Børge Martinussen kommenterer boligmarkedet og markedet for fritidsboliger i Nord-Norge.

  • Daglig leder
  • Dnb Eiendom Tromsø
  • ruthvq.nwiorstpuvcyhxxrovzm@dnbeienhprxgeflgiwcbndriom.ndqydvco
  • 98 259 102
Ruth Norstrøm kommenterer boligmarkedet i Tromsø.

  • Salgssjef
  • EiendomsMegler1, Nord-Norge
  • antldrxieas.opmfzlshaulvg@eienqsqzgsdomsarmeglsoxztdatsyeaerjn1.jttjqpno
  • 45 00 00 08
Andreas Opshaug kommenterer boligmarkedet i Nord-Norge.