en English
Følg Eiendom Norge

Tags

  • Daglig leder
  • Krogsveen Ålesund
  • marit.aursnes@krogsveen.no
  • 913 36 734
Marit S. Aursnes kommenterer boligmarkedet i Ålesund.

  • Analysesjef
  • EiendomsMegler 1 Midt-Norge AS
  • lddrskeqgmjarsdln.rmhthatqvacvrd.vzfiyalstadreiu@em1uwmn.npuroo
  • 99503560
Jan Håvard Valstad kommenterer boligmarkedet i Møre og Romsdal og Midt-Norge.

  • Salgsleder
  • Meglerhuset Nylander
  • ola.mogseth@nylander.no
  • 911 43 355
Ola Mogseth kommenterer boligmarkedet i Midt-Norge

  • Salgsdirektør
  • EiendomsMegler 1 Midt-Norge AS
  • eirik.jacobsen@em1mn.no
  • 97697241
Eirik Jacobsen kommenterer boligmarkedet i Møre og Romsdal og Midt-Norge.

  • Nybyggsjef
  • EiendomsMegler 1 Midt-Norge AS
  • qqvclphakon.sqluxitdallbzyzf@ezcm1mn.no
  • 95172716
Håkon Lutdal kommenterer boligmarkedet i Møre og Romsdal og Midt-Norge.

  • Daglig leder
  • GARANTI Eiendomsmegling Molde
  • jan.egil.fornes@garanti.no
  • 90 07 99 94
Jan Egil Fornes kommenterer boligmarkedet i Møre og Romsdal.

  • Daglig leder
  • Aktiv Eiendomsmegling Bergen Sentrum/Laguneparken
  • kcbowqjeoml@ufakartiv.no
  • 98220601
Jan-Erik Larsen kommenterer boligmarkedet og markedet for fjellhytter i Hordaland.

  • Eiendomsmegler,
  • Heimdal Eiendomsmegling AS
  • frode.helmersen@hem.no
  • 9238 8949
Frode Helmersen kommenterer boligmarkedet i Midt-Norge.

  • Daglig leder
  • DNB Eiendom Heimdal/Trondheim
  • qlromommnnzniepq.andersson@dnbeiendoomm.jdvfno
  • 95 89 32 85
Ronnie Andersson kommenterer boligmarkedet og markedet for sjøhytter i Midt-Norge.

  • Administrerende direktør
  • Meglerhuset Nylander
  • per.nylander@nylander.no
  • 91 66 15 50
Per Ø. Nylander kommenterer boligmarkedet og markedet for fjellhytter og sjøhytter i Midt-Norge.

  • Megler NMEF
  • Olden & Partners
  • torben@oldenpartners.no
  • +47 934 77 177
Torben Olden kommenterer boligmarkedet i Midt-Norge.

  • Daglig leder
  • Aktiv Eiendomsmegling Trondheim
  • majpicse@aktivzu.no
  • 9238 8949
Martin Sellgren kommenterer boligmarkedet og markedet for fjellhytter i Midt-Norge.

  • Daglig leder
  • Eie Eiendomsmegling Tromsø
  • bm@etdysakie.no
  • 90 82 14 26
Børge Martinussen kommenterer boligmarkedet og markedet for fritidsboliger i Nord-Norge.

  • Daglig leder
  • Dnb Eiendom Tromsø
  • kyruthcf.niloajewaorstrgrom@qudnbeiendomvh.nrqo
  • 98 259 102
Ruth Norstrøm kommenterer boligmarkedet i Tromsø.

  • Salgssjef
  • EiendomsMegler1, Nord-Norge
  • andreas.opshaug@eiendomsmegler1.no
  • 45 00 00 08
Andreas Opshaug kommenterer boligmarkedet i Nord-Norge.

  • Administrerende direktør
  • EiendomsMegler1 Nord-Norge
  • kristin.amundsen@eiendomsmegler1.no
  • 908 91 844
Kristin Amundsen kommenterer boligmarkedet i Nord-Norge.

  • Daglig leder
  • GARANTI Eiendomsmegling Bodø
  • thomas.normann@garanti.no
  • 403 03 090
Thomas Normann kommenterer boligmarkedet i Nord-Norge.

  • Daglig leder
  • Krogsveen Hamar
  • Cato.Deglum@krogsveen.no
  • 915 11 633
Cato Deglum kommenterer boligmarkedet i Hedmark.

  • Daglig leder
  • Eie Hamar
  • ihs@eikffze.tsnareno
  • 92 86 43 00
Inger Helene Simensen kommenterer boligmarkedet på Hamar.

  • Eiendomsmegler
  • DNB Eiendom
  • geir.audun.vikse@dnbeiendom.no
  • 468 50 390
Geir A. Vikse kommenterer markedet for fjellhytter i Vågslid og Seljestad.