en English
Følg Eiendom Norge

Tags

  • Administrerende direktør
  • Aktiv Eiendomsmegling
  • karsten.onsrud@aktiv.no
  • 908 40 279
Karsten Onsrud kommenterer boligmarkedet på Østlandet, Vestlandet, Sørlandet og Midt-Norge.

  • Salgsdirektør
  • Eiendomsmegler Vest
  • ole.dreyer@emvest.no
  • 911 47 116
Ole Morten Dreyer kommenterer boligmarkedet og fritidsmarkedet i Rogaland og Sirdal.

  • Salgsleder Bergen Vest/Fyllingsdalen
  • Eiendomsmegler Vest
  • martin.raknes@emvest.no
  • 95895394
Martin Raknes kommenterer boligmarkedet i Bergensområdet.

  • Regionssjef
  • DNB Eiendom
  • dag.jonny.johannessen@dnbeiendom.no
  • 97051555
Dag Jonny Johannessen kommenterer boligmarkedet i Hordaland.

  • Administrerende direktør
  • Proaktiv og Proa Eiendomsmegling
  • vs@proaktiveiendom.no
  • 93002326
Vibeke Stavenes kommenterer boligmarkedet i Bergen.

  • Regionleder Hordaland
  • Krogsveen Bergen
  • Fredrik.Soreide@krogsveen.no
  • 901 16 431
Fredrik Søreide kommenterer boligmarkedet og markedet for sjøhytter og fjellhytter i Hordaland.

  • Salgsleder
  • Eiendomsmegler Vest
  • dcig@eie.nfhgfqhcfogkeo
  • 90 11 31 74
Ida Garnes kommenterer boligmarkedet i Bergen og markedet for fritidsbolig i Hordaland.

  • Daglig leder
  • GARANTI Bergen
  • asbjorn.myrstol@garanti.no
  • 991 19 190
Asbjørn Myrstøl kommenterer boligmarkedet i Hordaland.

  • Daglig leder
  • Aktiv Eiendomsmegling Bergen Sentrum/Laguneparken
  • jel@aktiv.no
  • 98220601
Jan-Erik Larsen kommenterer boligmarkedet og markedet for fjellhytter i Hordaland.

  • EiendomsMegler 1 Bergen
  • dcthomtipcastn.wyrqmdkinzngaard@hrem1.no
  • 97 00 99 02
Thomas Wingaard kommenterer markedet for sjøhytter i Hordaland og Sogn og Fjordane.

  • Regiondirektør
  • Eiendomsmegler Vest
  • magne.storheim@emvest.no
  • 95265904
Magne Storheim kommenterer markedet for sjøhytter i Nordhordaland og Sogn og Fjordane.

  • Eiendomsmegler
  • DnB Eiendom
  • Petterdiczje.mgjatwchiesoven@dqvnbeienunkuxydozymcwzcmm.acgwno
  • 90 837 736
Petter Mathiesen kommenterer markedet for sjøhytter i Hordaland.